Квест - сюрприз

Квест для дорослих і дітей, близьких, коханих і дорогих людей!
Привід? Будь-який! День народження, річниця, календарне свято і навіть просто сюрприз без приводу для другої половинки або вибачення!

Оригінальне привітання з днем народження у Львові подарок для близких людей во Львове організація квесту на день народження у Львові

Робити подарунки - це мистецтво. І виявляється, в цьому процесі найважливішим є не сам подарунок, як матеріальна річ, а ті почуття і спонукання, що за ним стоять, і емоції, які він викликає.

Пропонуємо зробити вручення подарунків оригінальним і незвичайним - у форматі квесту-пошуку сюрпризів!
Уявіть: Ваша дорога людина несподівано  отримує лист, в якому їй пропонують вирушити в захоплюючу подорож, і підказку, де вона зможе знайти перший подарунок з привітанням, освідченням або вибаченням від Вас. І так в кожній точці маршруту, який ми складемо індивідуально для Вас з урахуванням всіх побажань.

В якості подарунків можуть бути як приємні дрібниці (шоколадка, свічка, кава і т.д.), так і різні сертифікати (наприклад, сертифікат на "запаяний" напій в кав'ярні), послання з найтеплішими словами або подарунки від Вас. Головне - фантазія і бажання зробити день особливим!

квест в пошуках подарунків на день народження у ЛЬвові подарунок-сертифікат у ЛЬвові подарунки для коханих у Львові

Вартість під запит, в залежності від кількості точок і побажань по подарункам. Замовлення та оплата не менше, ніж за 7 робочих днів.  
Приклади подарунків в фотозвіті.

Ще більше фото в соц.мережах  

Ми готові зробити Ваш захід незабутнім, але нам знадобиться деякий час на підготовку. Нам важливо дізнатися всі Ваші побажання і мрії, які потрібно втілити в реальність.
Чекаємо на Вас!

© Galicia-EVENT-MICE-TOUR agency 2002-2022.